ις βραδινές ώρες χθες, ενημερώθηκε η Λιμενική Αρχή του Ηρακλείου, ότι μια 73χρονη αλλοδαπή επιβάτιδα του κρουαζιερόπλοιου “MEIN SCHIFF 6” σημαίας Μάλτας, έχρηζε άμεσης νοσοκομειακής περίθαλψης. Η ασθενής διακομίστηκε με ασθενοφόρο όχημα του ΕΚΑΒ στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Ηρακλείου (ΠΑ.Γ.Ν.Η.), για περαιτέρω ιατρική περίθαλψη.
19.5.24
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Αποβίβαση ασθενούς από Κ/Ζ πλοίο στο Ηράκλειο
ις βραδινές ώρες χθες, ενημερώθηκε η Λιμενική Αρχή του Ηρακλείου, ότι μια 73χρονη αλλοδαπή επιβάτιδα του κρουαζιερόπλοιου “MEIN SCHIFF 6” σημαίας Μάλτας, έχρηζε άμεσης νοσοκομειακής περίθαλψης. Η ασθενής διακομίστηκε με ασθενοφόρο όχημα του ΕΚΑΒ στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Ηρακλείου (ΠΑ.Γ.Ν.Η.), για περαιτέρω ιατρική περίθαλψη.
Έγκυρη - Ανεξάρτητη και Ελεύθερη Ενημέρωση Λιμενικών
Site : https://www.voicels.gr/
Facebook: https://www.facebook.com/fonils.side
Twitter: https://twitter.com/VoiceLs
Email: group.voice.ls@gmail.com
Limenikanea.gr - Voicels.gr Media Group
Limenikanea.gr - Voicels.gr Media Group