Η ανακοίνωση του Λιμενικού Τμήματος Αγίου Κωνσταντίνου
Σύμφωνα με ενημέρωση του Λιμενικού Τμήματος Αγίου Κωνσταντίνου του Λιμεναρχείου Στυλίδας, οι επιθυμούντες να καταδυθούν κατά την καθιερωμένη τελετή καθαγιασμού των υδάτων, για την ανεύρεση του Τιμίου Σταυρού που θα πραγματοποιηθεί στο λιμάνι Αγίου Κωνσταντίνου την 6-1-2024 και ώρα 11 στο πλαίσιο του εορτασμού των Θεοφανείων, θα πρέπει να δηλωθεί η συμμετοχή τους και να προσκομίσουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά στο Λ/Τ Αγίου Κωνσταντίνου (τηλ.2235031759) το αργότερο μέχρι την 09:00 ώρα της 06 Ιανουαρίου 2024 .
Στη μη τήρηση των προβλεπόμενων, η Υπηρεσία μας θα βρεθεί στη δυσάρεστη θέση να μην επιτρέψει τη συμμετοχή τους.